شن استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی

شن: استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازار آپارتمان‌های لوکس‌متراژ در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران

در حالی که جنب‌وجوش در بازار آپارتمان‌های مصرفی و میان‌متراژ مشهود هست، بنگاه‌های املاک معتقدند بازار آپارتمان‌های لوکس‌متراژ در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران

بازار آپارتمان‌های لوکس‌متراژ در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران

بازار آپارتمان های لوکس متراژ در شمال تهران

عبارات مهم : ایران

در حالی که جنب وجوش در بازار آپارتمان های مصرفی و میان متراژ مشهود هست، بنگاه های املاک معتقدند بازار آپارتمان های لوکس متراژ در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران هنوز رخت رکود را از تن به در نکرده اند.

به گزارش دنیای اقتصاد، موتورهای جست وجو تعداد قابل توجهی آپارتمان لوکس متراژ با مساحت بیش از ۲۰۰ مترمربع را فایل و به بازار عرضه کرده اند که ظاهرا همچنان مشتری زیادی در بازار ندارد. هر چند به طور کلی آپارتمان های لوکس پایتخت کشور عزیزمان ایران مشتری های خاص خود را دارند و طبیعی است که رونق بازار آنها در مقایسه با آپارتمان های مصرفی کمتر باشد، ولی در عین حال انتظار می رود به همان نسبتی که تحرک در بازار املاک مصرفی زیاد شده، مراجعه جهت خرید آپارتمان های لوکس متراژ مناطق یک، دو و سه در شمال پایتخت نیز نسبت به گذشته زیاد کردن یابد. با این حال به گفته مشاوران املاک فعال در این مناطق، این انتظار هنوز به شکل محسوسی محقق نشده و اگر هم تماس و مراجعه به بنگاه ها جهت خرید املاک لوکس تکانی خورده باشد، اغلب تنها با نشانه جویا شدن قیمت بوده و قصد خریدشان جدی به نظر نمی رسد.

به این ترتیب به نظر می رسد خروج از رکود منزل های گران قیمت و لوکس متراژ طولانی تر از املاک مصرفی بوده و حتی با وجود نزدیک شدن قیمت پیشنهادی این املاک به قیمت های عرف منطقه، دمای بازار این آپارتمان ها زیاد کردن چندانی پیدا نمی کند. تنها در منطقه یک پایتخت کشور عزیزمان ایران ۳۵ هزار واحد مسکونی خالی از سکنه وجود دارد که به علت قیمت اوج فاقد متقاضی هستند و این یعنی سرمایه کسانی که در بازار لوکس متراژ ها سرمایه گذاری کرده اند، همچنان محبوس خواهد ماند. عمده فایل های نوساز لوکس در بازار سن بنای بیش از دو سال دارند و واحدهایی هستند که طی دو، سه سال اخیر تکمیل شده است اند ولی به علت رکود بازار کلیدنخورده باقی مانده اند و اکنون مالکان تحت عنوان آپارتمان نوساز آنها را فایل می کنند.

بازار آپارتمان‌های لوکس‌متراژ در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs