شن استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی

شن: استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث شیشه مصرف کرده بودم ، دانشجوی21ساله زن مهندس37ساله را ربود و کتک زد تا با او ازدواج کند

هفته گذشته زن مهندس 37 ساله‌ای با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از پسر 21ساله‌ای به اتهام آدم‌ربایی و ضرب و شتم شکایت کرد.

دانشجوی21ساله زن مهندس37ساله را ربود و کتک زد تا با او ازدواج کند/ شیشه مصرف کرده بودم

عبارات مهم : آخرین

هفته گذشته زن مهندس 37 ساله ای با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از پسر 21ساله ای به اتهام آدم ربایی و ضرب و شتم شکایت کرد.

جام جم نوشت: پرونده جهت ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت. شاکی به افسر تحقیق گفت: دو ماه پیش به طور اتفاقی در یک گروه تلگرامی با مردی آشنا شدم. او مدعی بود که مثل من مهندس است و شرکتی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد و در صدد است که شرکت دیگری را هم راه اندازی کند. بعد از آن، ارتباطمان شکل گرفت. گاهی نیز همدیگر را ملاقات می کردیم. بعد از مدتی به هم علاقه مند شدیم و تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم.

وی افزود: عنوان را به خانواده ام اطلاع دادم که آنها از من درخواست کردند راجع به این جوان غریبه زیاد تحقیق کنم که با اصرارها آنها قبول کردم. بنابراین یک روز او را در خیابان دیدم و تعقیبش کردم که وی به یک گاراژ ماشین در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و بعد از ساعاتی از آنجا خارج شده است و با سوار شدن به خودروی پرایدی، آنجا را ترک کرد. من به ماجرا مشکوک شده است بودم، از کارگران حاضر در آن گاراژ راجع به راننده پراید پرس وجو کردم که متوجه شدم او معتاد به شیشه است.

شیشه مصرف کرده بودم ، دانشجوی21ساله زن مهندس37ساله را ربود و کتک زد تا با او ازدواج کند

او دانشجوی مشروطی معماری بوده و 21 ساله هست. مهندس نیست و شرکتی ندارد. با او تماس گرفتم و جهت صحبت قرار گذاشتم. با حضور در آنجا با هم حرف زدیم و به گفته های دروغینش اعتراض کردم که مدعی شد اشتباه کرده و به علت علاقه ای که به من داشته، چنین حرف هایی را به زبان آورده و همچنان به من علاقه مند است و نمی تواند با زن دیگری جز من ازدواج کند.

خانم مهندس ادامه داد: از او خواستم مرا جهت هر لحظه فراموش کند و بعد او را ترک کردم. چند روز بعد دوباره با من تماس گرفت و خواست جهت آخرین بار با وی ملاقاتی داشته باشم. بی آن که از نیت او خبر داشته باشم، سوارخودروی پرایدش شدم که به راه افتاد. در میانه راه با هم جر و بحث کردیم و دعوایمان اوج گرفت. از او خواستم مرا به منزل برگرداند که توجهی نکرد. مرا به اطراف شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران برد و داخل ماشین تا حد فوت کتکم زد و بعد از سه ساعت در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران رهایم کرد.

هفته گذشته زن مهندس 37 ساله‌ای با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از پسر 21ساله‌ای به اتهام آدم‌ربایی و ضرب و شتم شکایت کرد.

تحقیقات جهت دستگیری آدم ربای فراری ادامه داشت تا این که دو روز پیش او در آخرین مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی به ربودن دختر مورد علاقه اش اعتراف کرد و به افسر تحقیق گفت: من دانشجوی مشروطی معماری هستم. معتاد به شیشه بودم و هزینه زندگی ام را پدرم تامین می کرد. به طور اتفاقی در خبر رسان تلگرام با شاکی آشنا شدم که زن مهندسی بود. به دروغ به او گفتم که مهندسم و شرکت دارم. علاقه ام به او باعث این همه دروغ شد. آخر ماجرای دروغ هایم و مهندس نبودنم لو رفت و همه چیز به هم خورد. آن روز شیشه مصرف کردم و دچار توهم شدم. با او تماس گرفتم و به بهانه آخرین دیدار، سوار خودرویم کرده و او را ربودم.

شیشه مصرف کرده بودم ، دانشجوی21ساله زن مهندس37ساله را ربود و کتک زد تا با او ازدواج کند

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | مهندس | ازدواج | مهندسی | تحقیقات | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs