شن استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی

شن: استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شیوه های تازه دلواپسان علیه مدیر دولت

بعد از پاره کردن بنرها، سوزاندن پوسترها، قطع برق همایش ها، پلمب و برخورد فیزیکی با حامیان حسن روحانی، رقبای او مترصد آن شده است اند تا در کنار استفاده از روش ه

شیوه های تازه دلواپسان علیه مدیر دولت

شیوه های تازه دلواپسان علیه مدیر دولت

عبارات مهم : سیاسی

بعد از پاره کردن بنرها، سوزاندن پوسترها، قطع برق همایش ها، پلمب و برخورد فیزیکی با حامیان حسن روحانی، رقبای او مترصد آن شده است اند تا در کنار استفاده از روش های از‌بین‌برده‌شده و غیراخلاقی جهت از بین بردن مدیر دولت یازدهم، دست به فعالیت های فرهنگی هم بزنند. از همین روی اقدام به ساخت مستند و فیلم کوتاه علیه حسن روحانی و دولتمردانش کرده اند و تمامی ساخته های خود را نیز در یک دی وی دی جای داده اند و در حال توزیع آن در اماکن مذهبی و بزرگراه های کشور هستند.

شیوه های تازه دلواپسان علیه مدیر دولت

***

تخریب در کنار عوارضی!

داستان از این قرار است که روز جمعه همزمان با مراسم خوش حالی نیمه شعبان در بزرگراه قم- تهران، افرادی هنگام توقف خودروها در عوارضی، دی وی دی های بی نام و نشانی را در میان سرنشینان ماشین ها توزیع می کردند که بعد از گذاشتن آنها در دستگاه پخش کننده دی وی دی، کاشف به عمل می آمد که هر یک مشمول بر 2 مستند تخریبی علیه روحانی و مستند انتخاباتی ابراهیم رئیسی است! توصیه جالب توجه آن است که توزیع کنندگان این دی وی دی ها، در برابر چشمان… این محصولات شبه فرهنگی(!) خود را در میان اتومبیل ها، پخش می کردند و کسی هم خرده ای به آنها نمی گرفت و ظاهرا هم با این اتفاق مشکلی نداشتند!

***

بعد از پاره کردن بنرها، سوزاندن پوسترها، قطع برق همایش ها، پلمب و برخورد فیزیکی با حامیان حسن روحانی، رقبای او مترصد آن شده است اند تا در کنار استفاده از روش ه

محتویات دی وی دی

هنگامی که دی وی دی توزیع شده است در عوارضی بزرگراه قم- پایتخت کشور عزیزمان ایران را در دستگاه پخش کننده قرار دادیم، منویی از محتوای این دی وی دی باز شد که قابل توجه بود. مستند فروشنده، مستند آرزو و مستند تبلیغاتی ابراهیم رئیسی روی صفحه نمایشگر ظاهر شد. با پخش مستند «فروشنده» دریافتیم که نشانه از ساخت آن، تخریب حسن روحانی و دستگاه دیپلماسی او بوده هست. فیلمی از موسسه فانوس که در پوستر تبلیغاتی اش، حاصل کار مستند سازان مستقل و گمنام عنوان شده، ولی تهیه کنندگی آن برعهده «م.ک» مدیر تولید برنامه ثریا بوده هست. سازندگان مستند فروشنده که نامش برگرفته از فیلم پرافتخار اصغر فرهادی است(!) وزارت خارجه دولت را امتیازدهندگان و در واقع فروشندگانی خوانده اند که فریب غرب را خورده اند و دارایی های آن را دودستی تقدیم کشورهای خارجی کرده اند. در این مستند، بدون هیچ ابایی محمدجواد ظریف را دست پرورده ای جهت بنیاد راکفلر می خوانند که ناآگاهانه سیاست های آنها به دنبال پیاده کردن طرح و نقشه آنهاست.

در نظر آنها همه اتفاقات سیاسی این چهار سال یک طراحی از سوی بیگانگان بوده هست. سازندگان «فروشنده»حسن روحانی را جای نویل چمبرلین و برجام را جای معاهده مونیخ نشاندند و فضای دنیا را با سال ١٩٣٨ مقایسه کردند. مستند بعدی این دی وی دی، مستند «آرزو» است که وزارت بهداشت دولت را نشانه گرفته هست. کمپانی سازنده آن «سفیر فیلم » نام دارد و کارگردان آن هم حسین خداپرست هست. در ابتدای این مستند کودکان دبستانی را نشان می دهد و سوالاتی از آنها پرسیده می شود. در این مستند، خاطرنشان می شود که با وجود طرح تحول سلامت همگانی تعرفه های پزشکی زیاد کردن یافته و در دولت هیچ ساز و کاری جهت کنترل آن وجود ندارد. و در نهایت آخرین مستند دی وی دی های عوارضی، مستند تبلیغاتی سید ابراهیم رئیسی است که بنا به گفته اسحاق جهانگیری بدون در نظر گرفتن عزت مردم، به منازل فقرا با دوربین فیلمبرداری(!) سرزده رفته و با آنها به گفتگو نشسته است.

***

توجیه نشانه به وسیله وسیله!

شیوه های تازه دلواپسان علیه مدیر دولت

نگاه ماکیاولیستی رقیبان دکتر روحانی مبنی بر توجیه وسیله به وسیله نشانه را می توان از تازه ترین استراتژی آنها جهت تخریب حسن روحانی و کم کردن آرای او دریافت. آنها در کنار بهره گیری از روش های خشونت آمیز و غیراخلاقی خود، این بار با استفاده از فرهنگ دست به تخریب روحانی زده اند! در این دی وی دی نقاط طلایی دولت را نشانه رفته اند. یعنی حوزه سیاست خارجی و حوزه بهداشت دولت یازدهم که بنا به گفته قاطبه کنشگران سیاسی کشور، عالی ترین عملکرد را در طول 37 سال انقلاب از خود نشان داده اند و درصدد بوده اند تا به وسیله فعالیت های فرهنگی وجهه دولت را آن هم از راه تخریب نقاط قوتش، خدشه دار کنند.

اخبار سیاسی – آفتاب یزد

واژه های کلیدی: سیاسی | مستند | فروشنده | حسن روحانی | دکتر روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs