شن استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی

شن: استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (555)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

سلفی آسانسوری احسان کرمی در آسانسوری که فقط در سقفش آینه دارد. البته جهت عزیزان فرقی نمیکند آینه در آسانسور باشد یا نباشد یا در سقفش باشد، چون آن ها طبق قانون “یا راهی خواهم یافت، یا راهی خواهم ساخت” یک سطح براق پیدا کرده و سلفی خود را خواهند گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

ممنون امید جان. اتفاقاً استیکری که جهت تصویر گزینش کرده ای خیلی مناسب و شبیه به تیپت در این تصویر است.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

شاهرخ استخری در مغازه سنجاق فروشی اش در حال مطالعه گلستان سعدی.

امیر جدیدی با تصویری از خود در فیلم دیدنی “اژدها وارد میشود” ساخته مانی حقیقی، اعلام کرد که از هنگامی که فهمیده به سال 1421 نزدیکتریم تا سال 1370، حال و احوالی برایش نمانده. این که خوب است امیر جان، آیا خبر داری از سال آینده متولدین دهه هشتاد وارد دانشگاه خواهند شد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

ذوق مهراوه شریفی نیا بخاطر تصاحب یک جایزه در جشنواره فیلم بریج یونان. البته در این مراسم حضور نداشته و متاسفانه لباسی که دیزاینر اختصاصی اش جهت وی طراحی کرده بود را هم نتوانسته بپوشد. واقعا از این موقعیت نشناسی و وقت سوزی مهراوه بسیار ناراحتیم و او را نخواهیم بخشید!

رپورتاژ اگهی اشکان خطیبی جهت آرایشگرش.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

کاملاً مشخص است که ساره بیات به خودِ عنوان نمیخندد و از خنده ی شهرام حقیقت دوست خنده اش گرفته هست. در پشت صحنه فیلم “زرد”.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

امید معلم با این پست جهت پدرش زنده یاد علی معلم ابراز دلتنگی کرد. روحش شاد و یادش گرامی.

دانیال حکیمی با این خنده بیلبوردی اش شما را به دیدن ادامه مطلب دعوت می نماید.

کمیا قاسمی قهرمان کشتی کشورمان افتخار خدمت رسانی به زائرین حضرت امام رضا (ع) را به دست آورده هست. از کمیل عزیز التماس دعا داریم.

هنگامی که سر کلاس هیچی از درس نفهمیده ای و با استاد چشم تو چشم میشوی.

تصویر جالب آرشا اقدسی و گربه اش که با توجه به شناختی که از آرشا داریم، یکی از مظلوم ترین گربه های عالم به حساب می آید.

استاد و تک درختِ زیبا.

درگذشت ابراهیم آشتیانی، فوتبالیست مهار نشدنی و شماره دوی دوست داشتنی کلوب پرسپولیس خبر تلخ روز گذشته بود. از خداوند متعال جهت خانواده و دوستداران جناب آشتیانی آرزوی صبر داریم.

حمید گودرزی با این پست اعلام کرده که چاکر همه ماست. جهت یافتن معنی دقیق کلمه چاکر به لغت نامه دهخدا رجوع کردیم، آمده که: کسی که با گرفتن حقوق خدمت بدیگری کند. نخیر حمید جان، ما پول بده نیستیم، امکان این همکاری که مطرح کرده ای متاسفانه وجود ندارد.

عکسی سنگین از اساتید بیتکرار سینما که دیروز در یکی از بیمارستان های شهر دیداری تازه کردند. صحنه تلخی است که دو ستون سینما را یکی بر تخت و دیگری را بر ویلچر میبینی، ولی خب این قافله عمر بی رحم تر از این حرف هاست.

مریم زن معصومی در حال ورزش کردن و آب کردن تمامی استیک ها و پاستایی هستند که در این مدت لایک کرده ایم.

شهره زن جسارتی به شعرتان نباشد ولی پاییز امسال همه چیز دارد جز سرما! کمی در بیت اول تجدید نظر کنید. ممنون، عرض دیگری نیست.

کاهش سایز بینی با استفاده از نور خورشید، در تازه ترین متد های عکاسیِ صورت ها.

تقریبا جز اردشیر کاظمی و احمد پورمخبر، بقیه اشخاص عزیز زیر این چتر ها سلفی گرفته و در اینستاگرام گذاشته اند.

قاب خانوادگی خانواده هنرمند اسکندری در روز تولد سارا خانم، دختر بزرگ خانواده. تبریک به این گریمور خوب تئاتر و سینما.

هدی زین الابدین هم وارد دنیای مادلینگ شده است هست. باز خدا را شکر که کیف و کفش تبلیغات میکند و در کار عطر نیست!

بهرام رادان این تصویر یادگاری را در کنار عمو اسدالله یکتا گرفت و به اشتراک گذاشت. ممنون از بهرام و تقدیر خاص تر از مصطفی کیایی که از اسدالله یکتا در فیلم خود استفاده کرده است.

نسیم زن اینی که گفتی قطعا حس خوبیست ولی فکر نکنم عواقب خوشایندی جهت فرد داشته باشد.

هنگامی که اتفاقی با یکی دیگه میبینیش.

مجید اسکندری یکی دیگر از گریمور های خوب سینما در کنار مهرداد صدیقیان و خاطره اسدی در پشت صحنه کار تازه عزیزان که نامش “عطر تلخ” است.

عالی است این عادل فردوسی پور :))) با رفقا و هم تیمی ها به استخر رفته اند، بعد جهت اینکه در بین مردم و دیگران حرف و حدیث درست نشود، یک لنگه دمپایی آبی پایش کرده و دیگری را قرمز!

پولادِ مو دار در پشت صحنه کار جدیدیش. پولاد در زمینه ی ژنتیک خیلی بدشانس بوده که ژن مربوط به مو را از پدرش به ارث نبرده است.

پوریا پورسرخ در حال تبلیغ رستوران رفیقش. یک بازی برد برد هست، هم به کسب و کار رفیقت حال داده ای و هم یک دل سیر غذای مفت خورده ای!

شبنم قلیخانی، مجید واشقانی و عبدالرضا اکبری در پشت صحنه سریال تازه جواد افشار به نام “آنام”.

بلایی که صبا کمالی بر سر مرجانه گلچین در پشت صحنه نمایششان آورده را شاهد هستید.

ای جونم بهادر مالکی! قطعاً عالی ترین تصویر این شماره است.

هنگامه قاضیانی در نمایی از یک فیلم تاریخی تازه به نام “اردک لی” که چند روزی میشود به کارگردانی جوانی به نام بهروز غریب پور کلید خورده هست. اردک لی نام منطقه ای قشنگ در آذربایجان است.

کلا شریفی نیا ها به خلاصه نوشتنِ کپشن اعتقاد ندارند. تبریک ملیکا به خواهرش.

استاد، وکیل، هنرمند، بلای جانِ شبکه های ماهواره ای و موتورسوارِ نامی، حسام نواب صفوی که در سال های قبل یک آمریکایی به نام الویس پریسلی خیلی تلاش داشت خودش را شبیه او کند، ولی چندان موفق نبود.

به انتهای مطلب امروز رسیدیم. از همراهی تان بی نهایت سپاسگزاریم. تا مطلب بعدی مراقب خودتان باشید.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | تلگرام | تصویری | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (555)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs