شن استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی

شن: استقلال بازیکنان هواداران تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد/ بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد ، منصوریان/ قلعه‌نویی

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری راجع به مباحث مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد/ بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد ، منصوریان/ قلعه‌نویی

منصوریان: جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد/ قلعه نویی: بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد

عبارات مهم : استقلال

به تغییرات در بالای جدول امیدوارم

منصوریان: جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد

جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد/ بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد ، منصوریان/ قلعه‌نویی

سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری راجع به مباحث مختلفی صحبت کرد.

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری راجع به مباحث مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

باهوش نبودیم و باختیم

اگر از شانس های خود استفاده نکنید، گل می خورید و می بازید. در نیمه اول می توانستیم دو گل بزنیم ولی شانس ها را از دست دادیم. در نیمه دوم نیز شرایط بازی برابر بود و در خیلی از وقتها رحمتی در جریان بازی نبود ولی در نهایت تنبیه شدیم. بازی های فشرده ای انجام می دهیم و فاصله ی بازی های ما ۴ روز است.

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری راجع به مباحث مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

اگر گل می زدیم، بازی عوض می شد

ما کار خودمان را انجام دادیم و اگر به گل می رسیدیم، جریان بازی عوض می شد ولی به گل نرسیدیم. ما یک بازی با الاهلی امارات داریم که آینده ساز و باید بدن بازیکنان را کنترل می کردیم. البته این بازی نیز خیلی مهم بود و حالا باید در دو هفته آینده به دنبال جبران آن باشیم. اگر گل می زدیم، جریان بازی کاملا عوض می شد. گلی که خوردیم کار تاکتیکی نبود و یک خلاقیت فردی تراکتورسازی را به گل رساند. ما بر جریان بازی مسلط بودیم و با مهار حاتمی، نوری و کیانی حریف را کنترل کرده بودیم. از عمکرد بازیکنان راضی هستم ولی باید ضربات آخر را با دقت می زدیم. چندین بار با دروازه بان حریف تک به تک شدیم و این عنوان نشان می دهد که عملکرد خوبی داشتیم.

استراحت کافی نداریم

ما سه روز استراحت را تا به امروز تجربه نکردیم. دغدغه مهم ما از همین الان بازی الاهلی هست. عملکرد داور نیز بسیار خوب بود و از او تقدیر می کنم. ما در وقت کم باید ریکاوری، کار تاکتیکی و استراحت کنیم و مواظب بازیکنان نیز باشیم. ما باید در روزهای آینده ریکاوری معنوی و فیزیکی انجام بدهیم. با یک تیم قدرتمند در آسیا بازی داریم که نایب قهرمان آسیا شده است هست. امیدوارم با شرایط بهتر خوابیدن فراهم کنیم تا بازیکنان این بازی را فراموش کنند.

جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد/ بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد ، منصوریان/ قلعه‌نویی

جوانک تراکتورسازی نباید بی احترامی می کرد

نگران بودم بازیکنانم در درگیری کار اشتباهی انجام ندهند. فوتبال برد و باخت دارد و در این بازی عدالت که نتیجه مساوی بود رعایت نشد. اینکه بازیکنان عصبی باشد طبیعی است ولی یک بازیکن جوان به زمین آمد و باید با ابراهیمی مودب تر برخورد می کرد. به جوانک! تراکتورسازی نیز گفتم که ۹۰ دقیقه یک بخشی از فوتبال است و باید اخلاق را رعایت کرد. البته بزرگترهای تراکتورسازی نیز در این صحنه کمک کردند و اجازه ندادند کار مسئله ساز شود.

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری راجع به مباحث مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

هنوز به لیگ امید داریم

لیگ جهت ما تمام نشده و هنوز روی لیگ تمرکز داریم. استادیوم یادگار امام ۲ سال پیش به من درس مهمی داد و یاد گرفتم تا آخرین لحظه امیدوار باشیم. ما هنوز امید داریم. تراکتورسازی هفته آینده با سپاهان بازی دارد که این روزها تیم خوبی شده است هست. ما نیز با پدیده یک بازی سخت داریم ولی تا آخرین لحظه تلاش می کنیم و احساس می کنم جدول باز هم جا به جا می شود.

عالی ترین شرایط بدنی را داریم

جوانک تراکتور به ابراهیمی بی احترامی کرد/ بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد ، منصوریان/ قلعه‌نویی

ما با برنامه به زمین آمدیم. در بازی با صبا نمی خواستیم با فشار بازی کنیم ولی اتفاقی افتاد که مجبور شدیم پرفشار بازی کنیم. ما چند نیمه بد داشتیم؛ نیمه دوم با تراکتورسازی در تهران، نیمه اول با پیکان در شهر قدس و دیدار با گسترش فولاد تبریز. ما در بقیه مسابقه های با برنامه عمل کردیم و نمایش خوبی داشتیم. این فشردگی به ما لطمه زد و اجازه نمی دهد ما با تمام توان در زمین ظاهر شویم. در نهایت ولی فکر می کنم از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی داریم و شما دیدید که برابر گسترش فولاد، صبای قم و لوکوموتیو در دقایق نهایی گل می زنیم. در آخرهای بازی خوب پرس می کنیم و از عملکرد فیزیکی بازیکنان راضی هستیم ولی در این بازی ما از موقعیت ها استفاده نکردیم و در نهایت شکست خوردیم.

هواداران نعمت هستند

حضور هواداران در ورزشگاه نشاط می آورد و هواداران جهت فوتبال نعمت هستند. جز تهران، تبریز فقط جو های این چنینی دارد. این جو خیلی خوب و قشنگ است و ما هیچ نگرانی از این بازی نداشتیم. ما با آذری ها زندگی کردیم ولی هیچ ترسی نداشتیم. جو ورزشگاه شما مانند ورزشگاه لیورپول است.

فضای آسیایی استقلال متفاوت است

ما در لیگ شانزدهم جهت سومین بار در آسیا هستیم. فضای متفاوتی را با استقلال در آسیا تجربه می کنیم که از فضای نفت متفاوت هست. اگر به یاری حق بتوانیم الاهلی را شکست دهیم، جهت استقلال روزهای خوبی را در آسیا می بینم. فکر می کنم استقلال آماده ی یک اتفاق خوب در ادامه ی مسابقه های آسیایی است.

———————————-

قلعه نویی: بازیکنانم نشان دادند هنوز معرفت هست/ بدترین اتفاقات عمرم در این فصل افتاد

سرمربی تراکتورسازی می گوید تیمش مستحق پیروزی برابر استقلال بوده است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی یک گله تیمش برابر استقلال گفت: به تماشاگران تبریک می گویم که برنده مهم بودند. آنچه که فرهنگ آذربایجان و تراکتورسازی بود انجام شد. در نیمه دوم به جز یک صحنه توپ کمتر روی دروازه ما بود. بازیکنان جنگیدند و مردانه بازی کردند. به عنوان مسئول فنی تیم می گویم که بازیکنان نشان دادند که با معرفت هستند و هنوز معرفت در فوتبال هست. بازیکن من با مصدومیت، دلاورانه بازی کرد. استقلال هم امیدوارم در آسیا بتواند نتیجه خوبی بگیرد. امروز هم خوب بازی کردند و یک بازی فیزیک و تاکتیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هرکسی که بازی را دید لذت برد. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. این برد مبارک هواداران چون لیاقت زیادی دارند. امیدوارم در آخر فصل هواداران را شاد کنیم.

او در تصویر العمل به سوالی مبنی بر اینکه این بازی بار فنی نداشت، گفت: امروز خیلی به استقلال فشار آوردیم و دیدید که چند کرنر و وقت داشتیم و گل را هم که از وسط زمین نزدیم. حالا شما بگویید فنی چیست تا من از شما یاد بگیرم. ما چند بازیکن جوان را به تیم اضافه کردیم و باید از آنها استفاده کنیم تا در بازی های بعدی به کار بیایند. کرار به بازی آخر ما می رسد ولی فکر نمی کنم ادینیو تا آخر فصل برسد. البته شاید در فینال حذفی حاضر باشد.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: می خواستیم تیم را تقویت کنیم و تا آخر اسفند صدرنشین شویم. اتفاقاتی رخ داد که بدترین اتفاقات عمرم بود. می خواستم یک یادگاری خوب جهت مردم بگذارم. چند بازیکن ما مصدوم بودند. باید به این بازیکنان افتخار کرد که با وجود درد بازی می کنند. ما قبل از بازی با پرسپولیس آماده بودیم که یکباره تیم مان اره شد. نمی دانم آیا همه این اتفاقات سر امیر قلعه نویی می آید.

قلعه نویی در پاسخ به سوالی راجع به جوانان تیمش و عملکرد حاتمی، گفت: ما جوانانی داریم که آینده تیم ما هستند. من هرکجا که می روم یک تیم سایه درست می کنم و خوشحالم در تراکتورسازی هم این کار را کردم. ما بر اساس تاکتیکمان به بازیکنان نگاه می کنیم. راجع به فرزاد حاتمی هم باید بگویم که او تلاش زیادی انجام می دهد.

واژه های کلیدی: استقلال | بازیکنان | هواداران | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs